Teraz jest 24 paź 2018, o 02:10

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
@echophp1@
@echophp2@ @echophp1@
@echophp2@
 Rewelacja! Awanse w makro! 
Autor Wiadomość

Post Rewelacja! Awanse w makro!
Szczecin pod tym względem przeszedł samego siebie. Awans przez łóżko kiera regionu, żaden problem. Z marnej posadki wskakujesz na dobre zarobki, luzacka pracę i autko służbowe. Wystarczy niewiele tleniony blond i para szybko rozkladających sie nóg. I już jesteś najlepszym kandydatem. Żenada! kto już troszkę pracuje to wie o kogo się rozchodzi. Ja niestety nie mogę z takiego sposob skorzystać, nie ta para nóg.

17 lut 2010, o 02:35

Post Re: Rewelacja! Awanse w makro!
Zgadzam sie z tym powyżej.Awanse w tym makro to totalne bzdury.Wywieszaja ogłoszenie na nowe stanowisko ludzie sie staraja robią nadzieje im a tu lipa...jednym słowem wszystko jest ustawione jeszcze przed ogłoszeniem konkursu juz maja zwyciężce.........konkurs odbywa sie tylko dla tego aby pracownicy mysleli że wszystko odbywa sie sprawiedliwe.Ale w tej hali tak nie jest....reka reke myje.......pracujac kilka lat w tej hali zauważyłem że awansuja wiecznie te same osoby (widac nigdzie nie mogą zagrzac miejsca).a na stanowiska wyzsze to nie awansuja starego pracownika tylko wola wziaść nowego z zewnatrz.Ostatnim takim przykładem jest kordynator na logistyce.....

23 lut 2010, o 12:22

A propos mojego wątku to w tym przypadku akurat chodzi o pewną bardzo znaną panią z księgowości (E. S.), która włazi na każdego faceta gdy tylko wyczuje że może coś zyskać. Zresztą w Sz-nie prawie każdy mógł jej zasmakować. Teraz właśnie wygrała konkurs na konsultanta. Brzydzę się takimi kobietami!

25 lut 2010, o 14:40

Ech gustlik12, najwyraźniej w tej firmie robisz za prywatne prześcieradło Pani o której piszesz i do tego jeszcze prywatne prześcieradło dyra regionu (bo chyba o to Ci chodziło, kiedy pisałeś
Cytuj:
kiera regionu
. Tylko gratulować !!!!! To jest AWANS !!!!

A tak poważnie, to :
- po pierwsze, to jesteś rozgoryczony, bo nie miałeś szans na małą przygodę z Panią, o której tak się rozpisujesz : najwyraźniej nie miałeś jej czym zaimponować,
- po drugie, to kto Ci broni zmienić płeć, utlenić włoski i rozkładać nogi kiedy zapragniesz awansować,
- po trzecie piszesz bzdury i to totalne. Opowiadasz o awansach przez łóżko, o tym, że dyrektor regionu wybierał konsultanta. Najwyraźniej startowałeś też w tym konkursie, bo miałeś ochotę na
Cytuj:
na dobre zarobki, luzacka pracę i autko służbowe
. Przegrałeś i nie możesz się z tym pogodzić, więc zmyślasz takie bzdury.

I to jest obrzydliwe i godne potępienia. I pozwolisz, że zacytuję Ciebie
Cytuj:
Brzydzę się takimi osobami

27 lut 2010, o 01:15

Elo gustlik12 widze poruszyłes poważny temat.I bardzo dobrze jestem za tobą i jak masz wiecej takich tematów albo newsów to dawaj wal smiało.Pozdr. ;)

5 mar 2010, o 20:54

Widzę, że SKARABEUSZEK chce tutaj wybielić sprawę, ale niestety jest ciężka sprawa bo takie sytuacje zdarzały się i zdarzają ciągle we wszystkich halach. Dlatego jestem bardziej skłonny uwierzyć gustlikowi. Ten SKARABEUSZEK to pewnie któraś z zainteresowanych stron tego zdarzenia (właścicielka tych nóg albo ten drugi co się między nie wepchnął :) ).

pozdrawiam Szczecin

9 wrz 2010, o 11:43
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]