Teraz jest 20 lis 2017, o 20:29

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
@echophp1@
@echophp2@ @echophp1@
@echophp2@
 bielsko 
Autor Wiadomość

Post bielsko
a to co sie dzieje w bielsku to sa dopiero jaja ,szczegolni eod 3 l;at na FF

4 wrz 2010, o 16:32

Post Re: bielsko
I nie zamierzacie nic z tym zrobić???
Jest taka zaprzyjaźniona instytucja państwowa PIP może im przekazać sprawę jak są jakieś nadużycia. Nie wiem jak jest gdzie indziej ale w Bydgoszczy projekt JUMPER zaczął obejmować koordynatorów i nie widziałbym w tym nic złego ale do jumperowania ZMUSZA się pracowników. Sprawę trzeba poruszyć w zarządzie Solidarności!!!

6 wrz 2010, o 09:26

To samo jest w hali Szczecin.......................szczególnie na działach konserwy i alkohole................

7 wrz 2010, o 22:28

Kto kogo zmusza? przecież biora za to dodatkową kasę/pare godzin w miesiącu/

17 wrz 2010, o 20:49

njmfa napisał(a):
Kto kogo zmusza? przecież biora za to dodatkową kasę/pare godzin w miesiącu/

Tylko że nie każdy nawet za dodatkowe pieniądze chce stanąc na kasie.
"nasz" pseudo dyrektor powiedzial, że ludzie maja chciec i gówno go to obchodzi jak to zostanie rozwiązane.
MOBBING w bydgoszczy jest juz na porzadku dziennym. Atmosfera w pracy jest jak w obozie koncentracyjnym.

20 wrz 2010, o 17:16

ale robicie aferę, ja tam nie widzę problemu. Na szczęście technologia jest tak rozwinięta, że teraz pracownicy mają o wiele więcej do wywalczenia niż kiedyś. Skoro jesteście mobbingowani to co za problem nagrać na dyktafon w telefonie taką rozmowę z przełożonym ?!... i gościa nie ma już więcej w Makro. Zapewniam was, że słowo mobbing z ust pracownika w Makro znaczy baardzo dużo. Poprostu otwórzcie swoje usta szerzej a nie tylko na forum się wygadujecie. Jest sporo łajz w Makro ale można ich zniszczyć, tylko nie trzeba się bać. Ja na przykład nie mam z tym żadnego problemu :)

21 wrz 2010, o 00:47

Tylko, że u nas największym problemem jest dyrektor hali bo to właśnie on wprowadza ten terror na hali. Atmosfera pracy jest tak zje...na że nikomu się do pracy nie chce przychodzić.
Wierz mi ta sprawa trafiła do zarządu i przez pewien czas był "spokój" było widać, że facet ze sobą walczył ale był w miarę spokój jednak nie na długo znowu zaczyna się rozkręcać i gnębić co niektórych. Generalnie praca w naszej hali zależy od tego jaki humor będzie miał dyrektor. Masakra. Jedno jest pewne jeżeli nie zmienią nam w niedługim czasie dyrektora to będzie tak jak w gdańsku.

21 wrz 2010, o 09:14

czytaj jak wyżej, nagrajcie typa i wyślij to do PIP albo prokuratury (takie zachowanie jest karalne), no i na YouTube dodatkowo żeby inni też poszydzili z typa. :lol: I przestańcie marudzić tylko do dzieła. Bo przez smęcenie nic nie wskuracie tylko przez działanie.

21 wrz 2010, o 16:33

to dobre najlepszy pomysł z You Tube no i obowiązkowo link do zarządu wysłać :))

22 wrz 2010, o 10:57

hehe, no proszę, bardzo dobry pomysł z Youtube, że też wcześniej nikt na to nie wpadł, jak tylko zrobię jakiś filmik to zaraz wrzucę linka. Widuję się ze Słoniem więc prędzej czy później uda mi się nakręcić albo nagrać na dyktafon jak nasz Słoń-czyt. Okliński, tzn. przepraszam bardzo chodzi mi oczywiście o Pana Dyrektora Hali nr 9 w Gdyni :lol: panoszy się po hali i wykłada swoje dziwne wywody, które są charakterystyczne tylko dla jego osoby :oops: Swoją drogą to zastanawiam się czy te jego uszy pomagają mu się chłodzić jak się spoci z nerwów.

22 wrz 2010, o 13:45
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]