Teraz jest 20 paź 2018, o 22:54

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
@echophp1@
@echophp2@ @echophp1@
@echophp2@
 pseudo dyrektor 
Autor Wiadomość

Post pseudo dyrektor
no cóż w związku z tym iż istnieje taka możliwość to chciałbym pogratulować naszemu pseudo dyrektorowi pomysłów. Na pewno są warte tych pieniędzy które dostaje co miesiąc. Ehh, szkoda, że stanowiska tu się dostaje za wysługę lat i dupowłaztwo, a nie za fachowość i profesjonalizm.

31 sie 2010, o 23:58

Post Re: pseudo dyrektor
morales napisał(a):
no cóż w związku z tym iż istnieje taka możliwość to chciałbym pogratulować naszemu pseudo dyrektorowi pomysłów. Na pewno są warte tych pieniędzy które dostaje co miesiąc. Ehh, szkoda, że stanowiska tu się dostaje za wysługę lat i dupowłaztwo, a nie za fachowość i profesjonalizm.

Chodzi mi naturalnie o pseudo dyrektora z Gdynia. Ale myślę, że nie jest to problem odosobniony.

1 wrz 2010, o 00:05

Skąd znamy te przypadki ?
To, że dostaje się stanowisko za "wysługę lat" to jeszcze pół biedy bo nie jeden potrafi się jeszcze czegoś nauczyć ale jak się zostaje dyrektorem po układach to dopiero jest kpina. Jeżeli w tym wszystkim stary jest normalny to ok ale jak jest esesmanem to jest straszna lipa. Wiem, że w zaprzyjaźnionej hali próbowali poskramiać starego tyrana ale jak słyszę na niewiele się to zdało. Ma takie pomysły, że nawet po wyjaraniu jakiegoś dobrego zioła normalny człowiek na to by nie wpadł. PORAŻKA !!!!!!!!!!

6 wrz 2010, o 09:21

U nas w rejonie to niejaki dyrektor Krupski wyleciał z Przejazdowa bo go tam już wszyscy nienawidzili i dostał złamas przeniesienie do Torunia :) teraz tam się z nim męczą. Podejrzewam, że stamtąd to już tylko na bruk wyleci jak stworzy podobny klimat jak w Przejazdowie.

6 wrz 2010, o 13:29

mam podobne zdanie..., ale nie dotyczy to tylko dyrektora ale także innych stanowisk.

6 wrz 2010, o 15:16

morales napisał(a):
U nas w rejonie to niejaki dyrektor Krupski wyleciał z Przejazdowa bo go tam już wszyscy nienawidzili i dostał złamas przeniesienie do Torunia :) teraz tam się z nim męczą. Podejrzewam, że stamtąd to już tylko na bruk wyleci jak stworzy podobny klimat jak w Przejazdowie.

Uchyl rąbka tajemnicy i powiedz jak to zrobiliście bo naszego tyrana nie możemy się pozbyć.
Najlepszy temat to "wykup" towaru na którym była wtopa podczas audytu silikiera. Konsekwencją wtopy nie wystarczy zabranie premii - nakazał kierownikom i pracownikom wykupywać ten towar./ "zlali" to oczywiście wszyscy - konsekwencją zlewki było tyranie na obchodach hali przez calutki tydzień.
Aż się boję pomyśleć na jaki pomysł wpadnie w październiku po inwenturze rocznej.
pozdr

22 wrz 2010, o 13:11

elo, nie wiem jaka była bezpośrednia czy też główna przyczyna jego "przeniesienia", najprawdopodobniej wyleciał za całokształt, po prostu nazbierało mu się a niezadowolenie tamtejszych pracowników sięgnęło zenitu. Klimaty były tam straszne. Zresztą tak samo się już zrobiło z naszym Słoniem, sodówka uderzyła mu do główki i taki tego efekt. Biorą młodych leszczy na stanowisko do którego nie mają predyspozycji i tak się to potem kończy. W/g mnie to należy nagłaśniać sprawę i to jest najlepszy sposób na pozbycie się takiego pustaka z hali. Pisać do zarządu, tvn i inne tam, youtuby, gazety itd. i gościu się zfajda w galoty, a tym samym zarząd który będzie chciał uciszyć sprawę i pozbyć się problemu i posunie gościa lub przeniesie go gdzie indziej. Trzeba mu po prostu narobić koło pióra.

22 wrz 2010, o 14:05
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]